MAYO (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
