MAYO (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Style settings
ps: ډول امستنې
