MAYO (7.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Footer second column
km: ជួរឈរ​ទីពីរ​របស់​បាតកថា

en: Footer third column
km: ជួរឈរ​ទីបី​របស់​បាតកថា

en: Footer fourth column
km: ជួរឈរ​ទី​បួន​របស់​បាតកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Sidebar background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Sidebar borders
km: ស៊ុម​របស់​របារ​ចំហៀង

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា

en: Title and slogan
km: ចំណងជើង និង​ពាក្យស្លោក
