MAYO (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Blue
ku: شین

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Sidebar background
ku: پاشبنەمای لاپارچە

en: Sidebar borders
ku: سنووری لاپارچە

en: Title and slogan
ku: ناونیشان و دروشم
