MAYO (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Note:
oc: Nòta :

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Unit
oc: Unitat

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Style settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina

en: Footer third column
oc: Tresena colomna del pè de pagina

en: Footer fourth column
oc: Quatrena colomna del pè de pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan
