MAYO (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Blue
eu: Urdina

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana

en: Center left
eu: Erdian ezkerrean

en: Center right
eu: Erdian eskuinean
