MAYO (7.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
