MAYO (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Blue
sq: Blu
