MAYO (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Center left
et: Keskmine vasak

en: Center right
et: Keskmine parem

en: Menu bar
et: Menüüriba
