MAYO (7.x-2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Blue
hr: Plava

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja

en: Footer third column
hr: Treći stupac podnožja

en: Footer fourth column
hr: Četvrti stupac podnožja

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center right
hr: Sredina desno
