MAYO (7.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Font settings
ro: Setări font

en: Blue
ro: Albastru

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Style settings
ro: Setări de stil

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Sidebar background
ro: Imagine de fundal laterală

en: Sidebar borders
ro: Margini laterale

en: Footer background
ro: Culoare de fundal a subsolului paginii

en: Title and slogan
ro: Titlu și slogan

en: Center left
ro: Centru stânga

en: Center right
ro: Centru dreapta
