MAYO (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Blue
af: Blou

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
