MAYO (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Help
ta: உதவி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்
