MAYO (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Style settings
az: Stil parametrləri

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Center left
az: Mərkəz sol

en: Center right
az: Mərkəz sağ
