MAYO (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
