MAYO (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Unit
th: หน่วย

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
