MAYO (7.x-2.4) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
