MAYO (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Style settings
ug: ئۇسلۇب تەڭشىكى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Submitted by !username on !datetime.
ug: !username  يوللىعۇچى  !datetime
