MAYO (7.x-2.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
