Mayumi (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
