Mayumi (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
