Mayumi (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
