Mayumi (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation Bar
pt: Barra de navegação

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
