Mayumi (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
