Mayumi (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Site logo
vi: Logo trang web

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
