Mayumi (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta
