Mayumi (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Site logo
hu: Webhelylogó

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Appendix
hu: Függelék
