Mayumi (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Main Content
id: Konten Utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Billboard
id: Papan iklan

en: Site logo
id: Logo situs
