Mayumi (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Site logo
ja: サイトロゴ
