Mayumi (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Site logo
tr: Site logosu
