More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Comments
af: Kommentaar

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
