More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
