More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Comments
ast: Comentarios

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Users
ast: Usuarios

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
