More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Comments
cs: Komentáře

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: n/a
cs: není

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Button settings
cs: Nastavení tlačítka

en: Values
cs: Hodnoty

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat
