More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: View
dz: སྟོན་

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
