More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu
