More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
fr: Réinitialiser aux valeurs par défaut

en: Cancel
fr: Annuler

en: Comments
fr: Commentaires

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: User settings
fr: Paramètres des utilisateurs

en: Your changes have been saved.
fr: Vos changements ont été sauvegardés.

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Comment settings
fr: Paramètres des commentaires

en: Button settings
fr: Paramètres du bouton

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Values
fr: Valeurs

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer
