More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: n/a
hu: -

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Users
hu: Felhasználók

en: Extras
hu: Extrák

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Comment settings
hu: Hozzászólás-beküldési beállítások

en: Button settings
hu: Gomb beállításai

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Values
hu: Értékek

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Save and continue
hu: Beállítások mentése

en: Contents
hu: Tartalom
