More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Cancel
id: Batalkan

en: Comments
id: Komentar

en: view
id: lihat

en: None
id: Nihil

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: n/a
id: t/a

en: User settings
id: Pengaturan anggota

en: Users
id: Anggota

en: Comment settings
id: Pengaturan komentar

en: User account
id: Keanggotaan

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan
