More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina i valori predefiniti

en: Cancel
it: Annulla

en: Comments
it: Commenti

en: view
it: mostra

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: n/a
it: n/d

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Users
it: Utenti

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Comment settings
it: Impostazioni dei commenti

en: Button settings
it: Impostazioni pulsante

en: Values
it: Valori

en: User account
it: Profilo utente

en: Save and continue
it: Salva e continua
