More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Comments
ja: コメント

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Your changes have been saved.
ja: 変更を保存しました。

en: Users
ja: ユーザー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: Comment settings
ja: コメントの設定

en: Button settings
ja: ボタン設定

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Values
ja: 値

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Save and continue
ja: 保存して次へ
