More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
