More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
