More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Comment settings
mr: प्रतिक्रिया संरचना
