More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: View
ne: दृश्य

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
