More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Comments
nl: Reacties

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Users
nl: Gebruikers

en: Extras
nl: Extra's

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: Values
nl: Waarden

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Contents
nl: Inhoud
