More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
