More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne wartości

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: view
pl: pokaż

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Przywróć

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save
pl: Zachowaj

en: View
pl: Pokaż

en: n/a
pl: n.d.

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Extras
pl: Dodatki

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: Comment settings
pl: Ustawienia odpowiedzi

en: Overlay
pl: Nakładka

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj
