More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Comments
pt: Comentários

en: view
pt: vista

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: n/a
pt: não disponível

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram guardadas.

en: Users
pt: Utilizadores

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Content settings
pt: Definições do conteúdo.

en: Comment settings
pt: Definições dos comentários

en: Button settings
pt: Definições do botão

en: Overlay
pt: Sobreposição

en: Values
pt: Valores

en: User account
pt: Conta de utilizador

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar
