More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Comments
sl: Komentarji

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: n/a
sl: n/d

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Users
sl: Uporabniki

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
